Starvac : Lenf düğünlerini uyararak selülit ve toksin maddelerini vücuttan dışarı atan fazla oksijeni açığa çıkartır.
Yağ yakımını hızlandırır,
Fibrosit ,tendirit,lenf ve ödem uygulamalarında etkili yöntemdir.
Vücuttaki selulitleri %85 azaltır
Sıkılaşma ve incelme sağlar

Trikolar Radyo Frekans (TRF)
Vücuttaki  su molekülleri ile iyonları harekete geçirir. Isınmaya birlikte yağ hücre duvarını parçalanmasına yağlar erimeye başlar lenf yolu ile vücuttan atılır .Böylelikle yeni kolejen üretimi başlar sıkılıgı , gerginligi sağlayan bağ dokusu incelme, karışıklık azaltma,vücuttaki catlaklarin azalmasında etkilidir 6 ile 10 seans aralığında 15-30 dk sürmekte.

Yağ Eritici
Yağı sivilastirip yağ hücrelerini ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak lenf yolları sagyesinde uzaklastirilir. ilk seans te 5 ila 10 cm incelme görülmektedir.
Haftada 1 .seans olarak uygulama yapılır
Kişinin yağ miktarının fazlaligina göre seans aralığı değişmektedir.
Yüksek tansiyon , Koroner kalp hastalığı , diyabet,kan kaogulasyon , disfonksiyon rahatsızlıkları olan kişilere , hamilelere, metal protez olanlara uygulama yapılmıyor.

Cryo Therapy (Soğuk Terapi )
Yağ dokusunu parçalamaya ,yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirerek yağ hücrelerinin çok küçük hale getirmesini sağlamaktadır . selülit, incelmede etkili uygulamadır +42 c ye kadar isitir sonrasında -15 c kadar sogutur. Acısız ve ağrısız uygulama
Seans 30 dk sürmekte
Etkisi 3 hafta içersinde görülmeye başlar .
6 hafta sonunda etki devam eder
Spor, masaj , lenf drenaj , ozon sauna,RF, Starvac,vibro masaj  işlemleriyle  birlikte konbinleyerek yapılmalıdır.

G5 Vibro Masaj
Selülit ve incelme masaj tedavilerinin baş yapıtı 7 aparatli profosyonel cihazlardan biri .Amaç ;Kan dolaşımını hızlandırmak ,
Metabolizmanın hızlanmasını sağlamaktadır
Mekanik titreşim dalgaları sagyesinde selülit uygulamalarinda,incelme,sikilasma,vücudun şekillenmesinde, ödemin azalmasında, vücudun elastikiyetini kuvvetlendirmede fayda sağlamaktadır.
3 ila 8 cm incelme sağlamakta
10 seanslik program 30 dk sürmektedir
Farklı programlarla eşliğinde uygulanmaktadır.

Exilis
Tüm dünyada kendini kanıtlamış olan 2013 -2014 en iyi cihaz ödülüne sahip   3 teknolojinin birleşimi Monopolar,Yogun Radyo Frekans ve soğutma sistemi ile ilk seans ve her seanstan sonra görülen incelme cilt ve vücutta kolajenlerin yeniden uyarılmasını sağlamaktadır .
Karışıklık, Sarkma, vücut şekillendirme, çatlak, selülit,  gevşemiş bölgeler, sırt, kol, göbek, Karin,Basen,kalça,  popo,iç bacak ,göbek bölgelerine.

Exilis Cilt Anti-Aging
yüz bölgesinde,çene konturu  göz çevresi ,goz kapagi sarkmalari ,uyku bozukluklarinda olusan derin karışıklık, çizgilerin silinmesi,  elastikiyetini kaybetmiş boyun  ,dekolte .

AWT
akustik ses dalgalarının vücudun çeşitli bölgelerine verilmesi ile karakterize, selülit ve bölgesel incelmede kullanılan modern ve etkili bir uygulamadır. Tedavinin etkinliği kişiden kişiye değişmekle birlikte genellikle 6-8 seans, başka bir değişle 3-4 hafta sonrasında yüz güldürücü sonuçlar almak mümkündür.

Selülit kadınlarda sıklıkla ortaya çıkan, daha çok karın, kalça, basen ve üst kol gibi bölgeleri etkileyen bir sorundur. Özellikle kötü beslenme, hareketsiz yaşam, sigara, uykusuzluk veya hamilelik gibi durumlarda bağ dokusu zayıflar ve kolajen lifleri elastikiyetini kaybedebilir. Hücrelerdeki yağ üretimi ve yağ yakımı arasındaki dengesizlik, büyük yağ hücrelerinin oluşmasını destekleyerek selülite zemin hazırlar. Bağ dokusun yapısının bozulması cilt yüzeyinde engebeli bir yapının oluşmasına neden olur. Bu durum tipik portakal kabuğu görünümüdür

Bifolar RadyoFrekans  (BRF)
Kolejen dokuyu güçlendirmeyi ve yağ dokularını ısıtarak parçalamayı hedef alır. Bu üstün teknoloji sayesinde elastin ve kolajen üretimi artar. Kırışıklıklar gözle görülür derecede azalır, cilt dokusu daha genç ve sıkı görür.
[30 07 2016 18:44] İrem İş: Renovasy biyodinamik CİLT onarım sistemi :
Daima iyi görünün sağlıklı bir çiller sahip olmak için atılan ilk adım .hücresel  büyüme faktörleri ile ve güçlü antioksidanlar içermektedir .her cilt sorununa özgü olarak formüle edilmiştir ve cildi yeniden yapilandir 3 asama Önerir, Iyilestiri, korur .Hiperpigmentasyon, Fotolojik yaşlanma,hassas cilt bakimlari kuperoz,Dejenerasyon,akne ve yağlı cilt ,Akne ve yere izleri bakimlarinda