HER RUHUN BİR MİSYONU VARDIR. NEDEN BURADAYIZ? RUHUMUZUN VAR OLUŞ AMACI NE?

EĞER BİR MİSYON VARSA O ZAMAN BUNA ULAŞMAK ANA AMACIMIZDIR. BİR ŞEKİLDE MÜKEMMELE ,KUSURSUZ OLANA VE KENDİ GERÇEKLİĞİMİZE ULAŞMAK HER AÇIDAN DENGEYİ BULUP İDRAKIMIZI YÜKSEK SEVİYELERE ÇIKARABİLMEK BİZİM ELİMİZDE. TÜM SİS PERDELERİNİ ARALAYIP KISACASI TEKAMÜL DEDİĞİMİZ NOKTAYA ULAŞMA ÇABASI İÇİNDE OLDUĞUMUZU BİLE BİLMEDEN HABERSİZ YAŞAMAKTAYIZ. OYSA İÇ HUZUR VE BİLGELİĞE ULAŞABİLMENİN TEK YOLU NEDEN BURADA OLDUĞUMUZUN VE NEYİ ÖĞRENMEMİZ GEREKTİĞİNİN BİLİNCİNE VARMAMIZDIR. HER BİR BİREY İÇİN FARKLI FARKLI MİSYONLAR BULUNMAKTA. NASIL BİR KADERE SAHİBİZ ,RUHUMUZ HANGİ ALANDA HUZUR BULACAK, NELERDEN UZAK DURMALIYIZ? HEPSİNİN CEVABI KİŞİSEL HARİTALARIMIZDA ŞİFRELENMİŞ DURUMDA.

NE EKERSEK ONU BİÇTİĞİMİZ KARMİK VE KADERSEL YOLCULUĞUMUZDA PEK ÇOK KADİM ÖĞRETİNİN YANI SIRA ASTROLOJİDEKİ BURÇLAR,EVLER VE GEZEGENLERDEN YARARLANARAK KARMANIZI ÇÖZMENİN FARKINDALIĞINI DENEYİMLEMEK ÜZERE KEYİFLİ BİR SÖYLEŞİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ…

 

SEVGİLER

 

NOT:SEMİNERİN SON BİR SAATİNDE KATILIMCILARIMIZIN HARİTALARINI İNCELEYECEĞİZ. BU SEBEPLE DOĞUM BİLGİLERİNİ BİZE GÜN,AY,YIL,ŞEHİR,SAAT OLARAK MAİL OLARAK BİLDİRMENİZİ RİCA EDERİZ.

 

SEMİNER YERİ VE ADRESİ: Ahsen Demirci Güzellik Salonu

SEMİNER ÜCRETİ: 100 ₺